Тобі книга розкаже, як село наше живе


    В 2002 році видавництвом «Карпати» видано книгу «Новоселиця: сторінки  минувшини і сьогодення», автором якої є бібліотекар  с. Новоселиця Перечинського району – Рейпаші Марія.В книзі - оповіді про минуле і нинішній день Новоселиці та односельчан, які автор зібрала з розповідей краян та використала матеріал з преси та книг.

"В далекому 1978 році я прочала пропагувати краєзнавчу літературу. Матеріалів було мало, тому створила папку газетних вирізок, яка в майбутньому була і використана при написанні книги", згадує Марія Михайлівна.


Книга вміщує багатий фотоматеріал, де читач може дізнатися про природу, звичаї, обряди рідного села.


   Книга вийшла в світ за сприяння Геннадія Геннадійовича Москаля.


     

В цих джерелах ви зможете знайти інформацію про село Новоселиця

1 комментарий:

 1. Книга "Новоселиця" є найбільш затребованою у користувачів. Нею часто користуються вчителі Новоселицької ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст., використовуючи на уроках історії, української літератури, народознавства.
  Свого часу учні 7-го класу, пишучи нарис про публічну людину, обрали героїнею своїх робіт завідуючу сільською біблоітекою Марію Михайлівну Рейпаші,Ю яка є авторкою книги про наше село.
  Семикласники звернули увагу, що книга - то святий слід у житті, пам'ять прийдешнім поколінням про свою минувшину, те невмируще зерно, яке в майбутньому дасть хороші врожаї.

  Марія Янчик, вчителька української мови
  та літератури Новоселицької ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.

  ОтветитьУдалить